$ DOLAR → Alış: 8,82 / Satış: 8,85
€ EURO → Alış: 10,35 / Satış: 10,39

TÜ-MER ‘in Yeni Başkanı Fatih DİNLER oldu.

TÜ-MER ‘in Yeni Başkanı Fatih DİNLER oldu.
  • 12.12.2016
  • 1.611 kez okundu

Tüketici Hakları Merkezi TÜ-MER’ in 5.Olağan Genel Kurul toplantısı neticesinde yeni Genel Başkanı Fatih DİNLER oldu.

Türkiye’de ve Dünyada tüketicilerin haklarını savunmak amacıyla kurulmuş olan Tüketici Hakları Merkezi TÜMER’ in geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirilen 5.Olağan Genel Kurul Toplantısı neticesinde Genel Başkanlık görevine Fatih DİNLER seçildi.

dinlerfatihDerneğin kurucuları arasında da yer alan DİNLER; , özelde tüketici hakları genelde hak arama bilincinin yerleşmesinde önemli bir boşluğu dolduran , kurulduğu 2004 yılından itibaren yaptığı özverili çalışmalarla adından söz ettiren,bugüne kadar büyük hizmetlere imza atan TÜMER’ in bundan sonrada yönetim kurulundaki özverili arkadaşlarımızla birlikte isabetli çalışmalara imza atacağını söyledi ” dedi.

Divan Başkanlığını Ömer Keser, Katip Üyelikleri Canan Altıntaş Barboros ve Yücel KAHRIMAN’ ın yaptığı Genel Kurul Toplantısının açılış konuşmasını TÜMER Eski Genel Başkanı Sebahattin Doğan yaptı. Faaliyet Raporu, bütçe ve tahmini bütçelerin ibra edildiği toplantıda aynı zamanda kurulacak Tüketiciler Federasyon ile ilgili karar alındı. Dilek ve temenniler bölümünde konuşan yeni Genel Başkan Fatih DİNLER ; “ Türkiye’ de ve dünyada tüketici haklarının korunmasına her zamankinden daha çok ihtiyaç var “ dedi. Önümüzdeki günlerde tüketicilerle ilgili bir çok çalışmaya imza atacaklarını belirten DİNLER, yeni yönetimin ülkemiz tüketici hareketi için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Genel Kurul toplantısında seçilen yeni yönetimin listesi aşağıdaki şekilde oluştu.

YÖNETİM KURULU ASİL

1- Fatih DİNLER

2-Gülten ALTINTAŞ

3-Av. Nihal BAYIR

4-Dr. Murat DİNLER

5-Ayhan YILDIZ

YÖNETİM KURULU YEDEK

1-Adem YILDIZ

2-Adem TUNÇBİLEK

3-Ercan YILDIRIM

4-Yücel KAHRIMAN

5-Canan ALTINTAŞ BARBAROS

DENETLEME KURULU ASİL

1- Sebahattin DOĞAN

2-Tülay KARTAL

3-Av. Fahri Safa KÜPÇÜ

DENETLEME KURULU YEDEK

1-Nazmi GÜLER

2-Recep DOĞAN

3- Ünal ASLAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. ömer keser diyor ki:

    tebrik ederim

YORUM YAZ