$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

İ.B.B TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR.

İ.B.B TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR.
  • 13.04.2018
  • 1.151 kez okundu

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN HER YIL VERİLEN TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR.
Tüketici bilincinin geliştirilmesi, tüketicilerin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesi, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların teşvik edilmesi, tüketici hukuku veya tüketicinin korunması ile ilgili bilimsel çalışmaların özendirilmesi amacıyla her yıl “İstanbul Tüketici Ödülleri” programı düzenlenmektedir.

Yıl içerisindeki faaliyetler dikkate alınarak; Bilinçli Tüketici Ödülü, Yazılı Basın Tüketici Ödülü, Radyo Televizyon Programı Ödülü, Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü, Bilimsel Çalışma Ödülü ve Tüketici Özel Ödülü olmak üzere toplam 6 dalda ödül verilmektedir.

Bu sene 11.si düzenlenecek olan programın ödüllerinin belirleneceği toplantıya; İBB Zabıta Daire Başkanlığı Temsilcisi Yılmaz Lazoğlu, İSTESOB Temsilcisi Ahmet Yazıcı, Akademisyen Doç. Dr. Ebru Ceylan, Ticaret İl Müdürlüğü Temsilcisi Hatun Kostak, Gıda Tarım İl Müdürlüğü Temsilcisi Nazif Koca, Tüketici Örgütleri Temsilcisi Fatih Dinler ve Gazeteci-Sosyolog İsmail Öz seçici kurul görevini üstlendiler.

ÖDÜLASDNL5242

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ